Skip links

Sertifikalandırma

Prestijli ve uluslararası alanda geçerli sertifikalarla kariyerinin zirvesine ulaş!

SERTİFİKA

Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikası

British School’da eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalar kazanabilirsiniz. Ankara İngilizce kursumuzun verdiği bu sertifikalarla, devlet dairelerinde çalışabilir, iş başvurularında kurumların dikkatini çekebilirsiniz. CV’nize büyük katkı sağlayacak Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalarımız, British School’da sizleri bekliyor.

SERTİFİKA

F+U Akademisi Onaylı Sertifikalar

Kurumumuz British School, Almanya’nın en büyük eğitim kurumlarından biri olan F+U Akademisi ile anlaşmalı olarak verilen global sertifika kazanma şansını sizlere sunuyor. Global geçerliliği olan bu uluslararası sertifikayı aldığınızda pek çok alanda büyük avantaj kazanacaksınız. Yurt içinde ve yurtdışında her yerde sizin yanınızda olan British School ile hayallerinizi kovalamaya devam edin!

SERTİFİKA

British School Sertifika Programı

Ulusal ve global alanda tanınırlığı olan British School’un prestijli sertifikalarına sahip olmak ister misiniz? Eğitimlerimiz sonunda kurumumuzun onayladığı sertifika ile 30 yıllık geçmişimizin ve saygınlığımızın getirdiği avantajları kullanabilirsiniz. Türkiye’deki en iyi İngilizce kurslarından biri olan British School’dan sertifika alabilmek ve hedeflerinize yaklaştığınızı izlemek için sizleri bekliyoruz.

Hedefinize Giden Yolda İlk Adımı Atın

Formumuzu Doldurun, Hemen Size Ulaşalım