Skip links

Konuşma Dersleri

İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşmak British School ile çok kolay!

Let’s Speak

Yabancı Dilde Kendinizi Özgürce İfade Etmek İster Misiniz?

British School olarak, test ve yazılı sisteminden uzak, pratik ağırlıklı çalışma metotlarımızla öğrencilerimizin akıcı bir şekilde İngilizce konuşmalarını hedefliyoruz. Konuşma derslerimizde verdiğimiz eğitimleri hem bütün mevcut gruplara hem de pratik konuşma konusunda eksiği olan öğrencilerimize uyguluyoruz.

Haftanın çeşitli günlerinde yabancı öğretmenlerimizle işlenen derslerimizden istediğinize katılabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, seviye belirleme sınavımıza girerek mevcut İngilizce düzeyinizi belirlemek. Sonrasında kayıt departmanımız ile irtibata geçerek kolayca konuşma derslerimize katılabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular | speakenglishlanguage

Özellikle konuşma derslerimizde, yabancı öğretmenlerimize yer veriyoruz. Yabancı öğretmenlerimiz, telaffuz ve günlük ifadeler konusunda öğrencilerimize fazlasıyla yardım ediyor. Bunun yanında kendilerini ifade etmeleri için doğru kelimeleri ve söylemleri kullanarak öğrencilerimizi en iyi şekilde geliştiriyorlar.

Türkiye’nin her yerinden öğrencilere ulaşabilmek için British School olarak online eğitime büyük önem veriyoruz. Bu yüzden yabancı öğretmenlerimiz ve özel eğitim metotlarımızla, online eğitimde de öğrencilerimizin yanındayız. Yüz yüze eğitim kalitesinde verdiğimiz konuşma derslerimizle, uzaktan akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğrenebileceğinize emin olabilirsiniz.

Konuşma derslerimizin ana amacı, yabancı ülkelerde ve yabancı kişilerle konuşurken takılmadan kendinizi ifade edebilmenizdir. Kelime haznenizi arttırarak en net ifadeyi bulabilmenizi, telaffuzları doğru şekilde yapabilmenizi ve kalıpları en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlayan eğitimler veriyoruz. Böylece yabancı bir ülkede kolaylıkla sohbet edebiliyor, İngilizce düşünebiliyorsunuz.

Uluslararası alanda aktif bir şekilde rol alan firmalar için özel olarak konuşma ve İngilizce dersleri veriyoruz. Kurumsal sohbetlerin sık yaşandığı, iletişimin asla kopmaması gereken sektörlerde terimsel ve kurumsal İngilizce derslerimizle firmalara destek oluyoruz. Böylece, kişilerin uluslararası ilişkilerini hep taze tutmalarını sağlıyor, personellerin tüm dünyaya açılabilmesine kurumumuzca olanak tanıyoruz.

Hedefinize Giden Yolda İlk Adımı Atın

Formumuzu Doldurun, Hemen Size Ulaşalım