Skip links

British School’da Erken Kayıt Fırsatları Başladı!

Hemen bizlere başvurun ve 30. Yılımıza özel olarak oluşturduğumuz 150 erken kayıt kontenjanlarımıza katılma şansı yakalayın. 30 Eylül 2022’ye kadar geçerli teklifimize katılmak için bizleri arayabilir, formumuzu doldurarak bizlere telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Hemen Sizi Arayalım

  Eğitim temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacaktır.

  British School’a Hoş Geldiniz!

  Hemen kaydınızı yaptırın ve ailemizden birisi olarak ideallerinizi gerçekleştirin!

  Sizlere Uygun Saatlerde Kesintisiz Eğitim

  Öğrenci, çalışan veya patron fark etmez, sizlere hangi saat aralıkları uygunsa bizlere bildirin, özel programlarımızla kesintisiz İngilizce eğitiminize devam edin!

  Hemen formumuzu doldurun

  Dili En İnce Ayrıntılarına Kadar Öğrenin

  Yabancı hocalarımızla birlikte oluşturduğumuz konuşma pratiklerimizle akıcı bir İngilizce deneyimi yaşayın ve kısa sürede büyük bir yol kat edin!

  Hemen formumuzu doldurun

  Yıllardır Süren Prestijimizle Saygınlık Kazanın

  30’u aşkın yıldır hizmet veren kurumumuzdan alacağınız sertifikalarla CV’nizi güçlendirebilir, MEB onaylı belgelerle kamu kurumları ve özel sektörde iş imkanı yakalayabilirsiniz.

  Hemen formumuzu doldurun

  Sık Sorulan Sorular

  Sizin için merak ettiklerinizi yanıtladık.

  30. Yıl kampanyamız çerçevesinde sadece 150 öğrencilik bir kontenjan oluşturduk. 30 Eylül’e kadar başvuru yaparak bu fırsattan yararlanabilir, eğitim danışmanlarımıza güncel kontenjan durumunu sorabilirsiniz.

  Bizler başarının ekip işi olduğuna inanıyoruz. British School 30 yıllık tecrübesi ile verdiği eğitimler sayesinde öğrencilerine çalışma isteğini ve motivasyonu arttırır. Böylece öğrenci, içindeki potansiyeli harekete geçirerek başarıyı kolayca elde edebilir.

  A1 – A2 ve B1 – B2 olarak dört ayrı kurda eğitim veriyoruz. Diğer bir söylemle Elementary – Pre Intermediate ve Intermediate – Upper Intermediate kurlarımızı bitiren kişileri uzman kuruna alıyoruz. Advanced diye tabir ettiğimiz bu kuru bitirerek de İngilizce eğitimimizi tamamlıyoruz.

  Fiyatlarımızı müşteri temsilcimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Şu an Eylül ayı 30. Yıl kampanyamız kapsamında %45 indirim uyguladığımız kampanyamızdan da kolayca yararlanabilirsiniz.

  Çocuk İngilizcesi alanında da sürekli olarak faaliyet gösteriyoruz. Çocuk eğitimlerimizde, İngilizceyi ders mantığından çıkarıp oyun ile öğretmeyi hedefliyoruz. Bu sayede çocuklarımız eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenmenin keyfine vararak güzel bir gelişme gösterebiliyorlar.

  Yabancı hocalarımız ile Speaking Club olarak nitelendirdiğimiz aktiviteler yapıyoruz. Dil öğrenmeyi sadece kağıt üzerinde okuma ve yazma olarak algılamıyor, günlük dili konuşabilmeyi ve bu eğitimi vermeyi de çok önemsiyoruz.

  “Okul öncesi İngilizce eğitimi almaya karar verdiğimizde biraz tereddüt yaşıyorduk. Ama British School eğitimi, samimi ortamı, köklü gelenekleri ve özel metotları ile tüm tereddütlerimizi silmeyi başardı. Çocuğumuza İngilizceyi sevdiren ve harika bir eğitime sahip olan bu kuruma minnettarız.”

  Erdem Elçi
  Veli

  “Yabancı ülkelere gitmek için hazırlandığım dil sınavlarını British School sayesinde geçmeyi başardım. Özel olarak verdikleri eğitimler, sınav odaklı yaklaşımları ve etkileyici metotları ile beni başarıya ulaştırdılar. Kendilerine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.”

  Elifnaz Yıldırım
  Üniversite Öğrencisi

  “Şirketimde uluslararası anlaşmaları yaparken, ileri düzey İngilizceye ihtiyaç duyuyordum. British School’un verdiği kurumsal İngilizce dersleri ile kısa sürede büyük bir ilerleme kat edebildim. Şimdi ise kendi alanımda oldukça ilerledim ve artık iş hayatımda kendimi çok daha rahat hissediyorum.”

  Aytemur Eryaşar
  İş İnsanı

  “Yurt dışında alanımda yüksek lisans yapabilmek için prestijli bir dil kurumundan sertifika almam gerekiyordu. Ben de hem dilimi geliştirmek hem de köklü bir kurumun bünyesinde bulunmak için British School’u seçtim. Sahip olduğum F+U onaylı sertifika ile şimdi hedeflerimi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştım.”

  Erdem Güney
  Lisans Öğrencisi

  Sınırlı Sayıda Erken Kayıt Kampanyası

  150 Kontenjan ve 30 Eylül’e Kadar Geçerlidir.

  HEMEN ARA
  KONUM BUL

  Bizimle İletişime Geçin

  Sağ taraftaki iletişim formu ya da doğrudan telefon ve mail ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.